RK Sympathy

Here to make the world a little more aware

POBIERZ

TWÓRZ

DZIEL SIĘ

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad swoim wpływem na świat?

Dołączając do nas, mógłbyś zacząć działać!


RK Sympathy to organizacja wykorzystująca technologię do szerzenia świadomości chorób psychicznych, aby zmienić ludzkie życia. Rdzeniem tej technologii są wokaliści, których tworzymy w programie zwanym UTAU.


Tworzenie wokalistów, brzmi dziwnie, prawda? Uwierzysz lub nie, ciężko odróżnić ich głos od ludzkiego. A to nie wszystko, mogą nas nauczyć jak być człowiekiem!


Łącząc każdy głos, który nazywamy Sympathyloid, z zaburzeniem psychicznym, jesteśmy w stanie stworzyć osobowość i przeszłość każdej z postaci. W ten sposób posiadają własne życie, dokładnie tak jak my.


Pokazując ich doświadczenia, można zauważyć przykład z czym mierzą się inne osoby cierpiące na tę samą chorobę. Trudności wpływające na codzienne życie, wszystkie myśli, które za nimi idą, zdrowie fizyczne, uszczerbek w kontaktach społecznych, widzisz je wszystkie i prawdopodobnie rozumiesz.


Nasza grupa dąży do wprowadzenia dwóch czynników w społeczeństwo -  współczucia i empatii.  Jeśli nie będziemy zdolni wdrożyć obu tych bodźców, zrobimy to przynajmniej z  tym pierwszym.


Jak możesz nam w tym pomóc? Cóż, jest wiele sposobów. Najskuteczniejszym byłoby pobranie naszych głosów i użycie ich dla lepszego dobra!


Każdy z nich odpowiada innej chorobie mentalnej. W takiej formie możesz rozpowszechniać swoją własną wiedzę i zachowania w stosunku do nich.


Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem naszej akcji to gotowe voicebanki w kilku językach są sprzedawane w naszym sklepie internetowym, Zawierają również pięć dodatkowych zbiorów!


Dodatkowo, posiadamy dział zgłoszeń dla  osób pragnących wspomóc naszą działalność!


Dziękujemy za nieprzerwane wsparcie oraz życzymy wszystkim powodzenia w kształceniu wypełnionych sympatią ducha!

Coming Soon

__________

Polska wersja strony

W trakcje tłumaczenia!

Sakura Makoto FULL JP

Sprawdź klikając obrazek wyżej!

State of Presence Fundraiser

Nowy projekt naszego zespołu jest w trakcie tworzenia! Więcej szczegółów wkrótce!

English | Polski